#ispanyolaşkaldatmacası Tamaam, kesin sarkastik alkış yapmayı. Biliyorum evet b…


🌙#ispanyolaşkaldatmacası
Tamaam, kesin sarkastik alkış yapmayı. Biliyorum evet bayadır yorum girmedim ama Booktok’a Percy Jackson’ı tanıtmak ile meşguldüm. Bence beni affedebilirsiniz.
Her neyse, nerde kalmıştım?
Bu kitabı okumayanınız yoktur o yüzden direkt dalacağım konuya. (Sanki hiç öyle yapmıyormuşum gibi.) Konu Aaron Blackford. Bu kadar, bitti. Dağılabiliriz. Ciddiyim. Bir kadın tarafından yazılmış olduğu o kadar belli ki… Yani karakterin her repliğinden anlayabiliyorsunuz bunu. Diğer yandan Lina ise klasik, biraz salak, rom-com kızı. Ona bir tık gıcık oldum. Sonra gidip MBTI tipine baktım ve dedim ki “heeeğğğ demek ondan gıcık olmuşum.” Benimle aynı tipte. Bize benzeyen insanları sevmeyiz ya hani? Gerçi Infp’ler gereğinden fazla antisempatik yazılıyorlar halbuki yumoş insanlarız yani bir tanısanız… Neyse, şimdi burada Lina’yı savunmayacağım. Aaron’a çok bile dayandı. Ben olsam ilk sahneden hooop yelkenleri indirirdim.
Bu arada Aaron Entj. Şimdi bunun üzerine bir serenat yapmak isterim ama çocuklar var aramızda ve kimsenin o kadar zamanı yok.
Düğüne gittikleri andan itibaren kitap o kadar şenlendi ki zevkten dört köşeydim. Hele ki düğün kupası bölümünü kahkahalar eşliğinde okudum. Muazzamdı.
Normalde slowburn teması okurken canımı sıkar. Bana ara ara yakıt vermeniz lazım ki kitabı bitirebileyim. Bu kitapta hiiiç öyle bir sıkıntı yaşamadım. Yazar gazı güzel vermiş.
Ay nasıl da kötü benzetme oldu ama. Neyse ben öyle klasik yorum yapmam bilirsiniz. Ve özlemişim de yorum yazmayı.
Kısacası romantik komedi ve smut seviyorsanız okuyun derim. Sonra gelin beraber çıldıralım. Kitabı okumuş olanlar, bana katılıyor musunuz? Yorum yazın lütfen. Veee mavilerle kalın. 💙Source

Schreibe einen Kommentar